Strefa dla biznesu

Partnerzy

Galactica Virgo

Kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla biur nieruchomości. Galactica Virgo to internetowy, modułowy, zintegrowany system komputerowy wspomagający pracę biura nieruchomości. To kompleksowe oprogramowanie dla biur nieruchomości oraz agencji nieruchomości, niezastąpiony program dla pośredników. Integruje pocztę e-mail, strony WWW i portale ogłoszeniowe. Łączy zalety jakie oferują aplikacje internetowe oraz przyjazną i elastyczną obsługę aplikacji okienkowej. Udostępnia wiele przydatnych, automatycznych mechanizmów takich jak: automatyczne kojarzenie, automatyczne podpowiedzi i przypomnienia. Jest przyjazny, łatwy w obsłudze, oferuje wysokie bezpieczeństwo danych i spory zestaw zaawansowanych funkcji.

więcej o produkcieasariWEB

asariWEB to sprawdzone na rynku oprogramowanie, dzięki któremu praca biura nieruchomości będzie bardziej efektywna. Tylko na rynku warszawskim funkcjonuje już ponad 1.000 licencji naszego oprogramowania. Bezobsługowy eksport wybranych ofert do globalnej sieci internetowej oraz portali branżowych.

więcej o produkcieAgencja3000

Program do obsługi biur nieruchomości Program Agencja3000 został zaprojektowany jako wygodne narzędzie wspomagające codzienne prace biurowe pośredników w oborcie nieruchomościami. Jego łatwość w obsłudze umożliwia szybkie wyszkukiwanie ofert spełniających ściśle wymagania klienta, oszczędzając przy tym cenny czas, a niezawodnośc i funkcjonalność powoduje, że praca jest przyjemna i bezstresowa.

więcej o produkcieIMO

IMO organizuje pracę zarówno jednoosobowej działalności, jak i dużej firmy posiadającej biura w kilku lokalizacjach. Pozwala na sprawne prowadzenie agencji nieruchomości oraz optymalizowanie pracy poszczególnych pracowników, kadry zarządzającej i całej firmy. IMO jest narzędziem prostym w obsłudze oraz w administrowaniu, a jednocześnie zawiera wiele użytecznych funkcji. Nie wymaga instalowania na każdym komputerze, ponieważ działa przez przeglądarkę internetową. Jednocześnie jest programem bezpiecznym i zgodnym z wymaganiami GIODO. Jako pierwszy program w Polsce IMO ma funkcję importu, czyli pobierania ofert prywatnych z portali. Eksporty z IMO realizowane są bez dodatkowych opłat na wiele portali, w tym momencie jest to grupa ponad czterdziestu portali. Rozwijamy program zgodnie ze wskazówkami klientów, dzięki czemu jako użytkownicy IMO mają Państwo gwarancję szybkiego wprowadzania swoich pomysłów. Producentem programu IMO jest Possible Sp. z o.o.

więcej o produkcieAuto-Market

Specjalizujemy się w budowaniu niezawodnych, bezpiecznych i rozwojowych systemów informatycznych. W ramach współpracy ze znajdzto.pl przygotowaliśmy rozwiązanie informatyczne, dzięki któremu użytkownicy tego serwisu mogą korzystać z nowoczesnego oprogramowania Auto-Market, wspierającego pracę ich Autokomisów.

Auto-Market pozwala między innymi na szybki i wygodny eksport ogłoszeń do wiodących serwisów motoryzacyjnych, szybki przegląd ewidencji pojazdów na placu, sprawne zarządzanie kontaktami z klientami, drukowanie wystawianie im niezbędnych dokumentów i wysyłanie korespondencji e-mail, kartek za szybę w dowolnym formacie. Ponadto posiada wbudowane raporty oraz możliwość definiowania własnych, dowolnych zestawień, własne wzornictwo umów, faktur oraz innych dokumentów.

Więcej na temat oprogramowania na stronie: www.am.aprosoft.plAKoL

AKoL.pl to narzędzie dla dealerów i autokomisów umożliwiające wygodne wysyłanie ogłoszeń na najpopularniejsze portale ogłoszeniowe z jednego panelu. Ułatwia to pracę, pozwala oszczędzać czas i maksymalizuje sprzedaż samochodów. Z AKoL.pl korzysta już ponad 1000 zadowolonych dealerów i autokomisów. Oprócz eksportu ogłoszeń AKoL.pl umożliwia generowanie faktur i umów, dostarcza narzędzi analitycznych i marketingowych. AKoL.pl można testować za darmo przez 60 dni bez zobowiązań!

więcej o produkcieInne programy

Udostępniamy także możliwość importu z programów nie znajdujących się na powyższej liście (np: Inet lub LocumNet). W celu pozyskania szczegółów prosimy o kontakt