Kraków Krowodrza, Łobzów, Małopolskie

Mieszkanie 66,9600m², Kraków Krowodrza, Łobzów

4.950 ID: 4608810
  • Typ ogłoszenia Wynajmę
  • Liczba pokoi 3
  • Powierzchnia [m2] 50-75
  • Piętro 5 i wyżej
  • Wiek budynku mniej niż 5 lat
  • Dodane przez agencja
  • Rodzaj zabudowy Apartamentowiec
  • Piwnica


Atrakcyjny apartament przy ul. Armii Krajowej dostępny do wynajęcia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą propozycją,

klimatyzowany, dwupokojowy i wyposażony przestronny apartament na prestiżowym osiedlu,
zlokalizowany na 11. piętrze reprezentacyjnego budynku w kompleksie z dostępem do basenu, siłowni, sauny i jacuzzi,
osiedle z ochroną.

Dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 66,96m 2 zlokalizowane w świetnej okolicy oferującej znakomity dojazd do centrum Krakowa, na lotnisko czy obwodnicę miasta. Mieszkanie zlokalizowane na jedenastym piętrze posiada dwa balkony oraz ekspozycję na południowy zachód. Nieruchomość składa się z przedpokoju w którym została umieszczona bardzo pojemna szafa w zabudowie. Klimatyzowanego salonu z aneksem kuchennym oraz pełnym wyposażeniem obejmującym AGD, sofę, stół jadalniany z krzesłami, meble oraz telewizor z nagłośnieniem. Bardzo przestronnej klimatyzowanej sypialni oraz łazienki z wanną z natryskiem czy pralką. Na podłodze zastosowano jasne płytki podłogowe, co ułatwia utrzymanie czystości.

Osiedle Tarasy Verona, najemca otrzyma dostęp do basenu z jacuzzi i sauną, wyposażonej, klimatyzowanej siłowni. Budynek z 2010 roku posiada dwie windy oraz ochronę 24h.

Okolica
W bliskim sąsiedztwie piekarnia oraz automat paczkowy. W pobliżu biurowce Newton, Edison, Galileo. Świetna komunikacja oraz dojazd do centrum, na lotnisko Balice czy do autostrady. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, Galeria Bronowice, Ikea, Makro. Nieopodal Basen AGH, przychodnia, tereny spacerowe (Młynówka Królewska, Błonia).

Najem okazjonalny. Czynsz najmu: 4950 zł + czynsz administracyjny w wysokości ok. 1640zł, który obejmuje opłaty za: eksploatację, fundusz remontowy, ochronę, pom. rekr., zimną i ciepłą wodę, CO, wywóz śmieci (2os.). Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w parkingu podziemnym w cenie 650zł/ miesiąc. Kaucja w wysokości 1. miesięcznego czynszu najmu - 4950zł.

Serdecznie zachęcam do kontaktu i zapraszam na bezpłatną prezentację oferowanej nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa.
Łukasz Hołda
doradca ds. nieruchomości, nr licencji 29749
tel: 577- 796- 778
lukasz@sadurscy.pl
::DODATKOWE INFORMACJE
Rodzaj budynku: apartamentowiec
Parking strzeżony (odległość w metrach) [m]: 1
Dozór budynku: Ochroniarz - osiedle strzeżone
Głośność: ciche
Widok: panorama miasta
Gaz: brak
Woda: ciepła - miejska
Dojazd: asfalt
Otoczenie: osiedle
Ogrzewanie: C.O. miejskie
Internet: TAK
Telewizja kablowa: TAK
Komunikacja publ.: autobus miejski
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100
Odl. do sklepu [m]: 200
Odl. do szkoły [m]: 600
Odl. do przedszkola [m]: 600
Winda: TAK
Liczba wind: 2
Rozkład: jednostronne
Usytuowanie: środkowe
Drzwi antywłamaniowe: TAK
Przystosowania dla niepełnosprawnych: TAK
Klimatyzacja: TAK
Klimatyzacja opis: Klimatyzowany salon oraz sypialnia.
Teren ogrodzony: TAK
Opłaty w czynszu: wywóz śmieci, woda ciepła, woda, Winda, ogrzewanie, ochrona, monitoring, fundusz remontowy, CO
Opłaty wg liczników: Woda zimna, Woda ciepła, CO
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
Garaż: miejsce parkingowe
Piwnica [m2]: 7,9000
Stan lokalu: odnowione
Okna: PCV
Instalacje: dobre
Balkon: jest
Liczba balkonów: 2
Powierzchnia użytkowa [m2]: 66,9600
Rok budowy: 2010
Liczba pokoi: 3
Liczba sypialni: 1
Kaucja zabezp. [zł]: 4950
Typ kaucji: jednomiesięczna


::LINK DO STRONY
https://sadurscy.pl/offer/BS4-MW-316803

::KONTAKT DO AGENTA
Łukasz Hołda
+48 577-796-778
lukasz@sadurscy.pl

::DANE BIURA
Oddział BS4, Krowodrza
Kołowa 5/3
30-134 Kraków
12 633-90-20

--------------------------

::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku.
Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zdjęcia mogą zawierać dodane elementy dekoracyjne, które nie są częścią wyposażenia nieruchomości, które mogą być czasami utworzone przez SI - sztuczną inteligencję.
W przypadku prezentacji ofert z rynku pierwotnego niektóre ze zdjęć mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej i zawsze wtedy jest to jasno zakomunikowane w opisie takiej oferty.


Kontakt do agenta: Łukasz Hołda, e-mail: lukasz@sadurscy.pl, tel: +48 577-796-778. Nr oferty: BS4-MW-316803