- Typ ogłoszenia Sprzedam
- Liczba pokoi 3
- Powierzchnia [m2] 50-75
- Piętro od 1 do 4
- Wiek budynku mniej niż 5 lat
- Dodane przez agencja
- Rodzaj zabudowy Blok
Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera.
Mieszkanie składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym
- dwóch sypialni
- przedpokoju
- łazienki
- balkonu
Osiedle idąc z obecnymi trendami powstało z myślą o funkcjonalności i codziennym komforcie w zamyśle „ 15-minutowego miasta”. Lokalizacja przy ul. Zygmunta Glogera łączy świetną komunikację z bliskością natury - w 16 minut spacerem dotrzesz do Dolin Prądnika, a Park Leśny Witkowice jest idealny do rodzinnych wycieczek.
Komunikacja jest wyjątkowo prosta: przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przy inwestycji (około 1 minuta spacerem), a do przystanku szybkiego tramwaju przy ul. Pachońskiego, z parkingiem Park & Ride, dojdziesz pieszo w kilkanaście minut.
Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz tuż obok. W zaledwie 4 minuty spacerem dotrzesz do kompleksu handlowego z supermarketami Lidl i Biedronka, a także licznymi drogeriami i punktami usługowymi. W niedalekiej okolicy są także Galeria Bronowice, IKEA i Makro. W sąsiedztwie działa wiele placówek opiekuńczo-wychowawczych, w tym przedszkola i szkoły.
Na osiedlu zadbano o wygody i ekologiczne rozwiązania: czekają na Ciebie ogródki lub tarasy przynależne do mieszkań, stacja ładowania dla pojazdów elektrycznych, miejsca postojowe dla rowerów, a nawet myjnia dla psów. Glogera Bricks to idealne miejsce dla singli i rodzin, które szukają komfortu i bezpieczeństwa.
MIESZKANIE BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC!!! BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!!!
DOBRA LOKALIZACJA!!
POLECAM szczególnie dla osób chcących łączyć życie w mieście z urokami mieszkania w zielonej okolicy. Jest to też idealna propozycja na inwestycję. .
Proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu uzyskania dokładnych cen mieszkań w tej inwestycji.
Serdecznie zapraszam na prezentacje!
Oferujemy również bezpłatną usługę DORADZTWA KREDYTOWEGO pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy także do zakupu mieszkania "POD KLUCZ" - nasz dział obsługi inwestycji w indywidualny i profesjonalny sposób świadczy kompleksową usługę wykończenia lokalu mieszkaniowego wraz z wizualizacją, projektem jak i możliwością obejrzenia materiałów z wybranego programu wykończeniowego.
Specjalizujemy się w ZARZĄDZANIU NIERUCHOMOŚCIAMI - minimum ryzyka i maximum bezpieczeństwa wraz z wszystkimi możliwymi ubezpieczeniami !!!
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone zdjęcia wnętrz są wizualizacjami. Rzut ma charakter poglądowy.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartłomiej Stopyra (licencja nr: 21375)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Kontakt do agenta: Wiktoria Ciepiela, e-mail: wiktoriaciepiela.drm@gmail.com, tel: 508690010. Nr oferty: MAKK-MS-699