- Typ ogłoszenia Sprzedam
- Liczba pokoi 2
- Powierzchnia [m2] 50-75
- Piętro od 1 do 4
- Wiek budynku powyżej 20 lat
- Dodane przez agencja
- Rodzaj zabudowy Blok
- Piwnica
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Podgórzu, w bliskim rejonie ulicy Kalwaryjskiej i Ronda Matecznego.
Na powierzchnię ponad 51 m 2 składają się dwa niezależne pokoje (jeden z balkonem), osobna jasna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie umeblowane i wyposażone.
Ogrzewanie miejskie. Klimatyzacja.
Aktualnie trwają prace nad przyłączeniem ciepłej wody z sieci miejskiej.
CENA: 899.000 zł
Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem w każdym kierunku Krakowa oraz do wszystkich krakowskich uczelni. Cicha i spokojna okolica.
Uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących ofertym oraz prezentacja nieruchomości są możliwe tylko po zawarciu umowy pośrednictwa z biurem nieruchomości. W przypadku nabycia nieruchomości będącej przedmiotem umowy pośrednictwa pobierane jest jednorazowe wynagrodzenie.
W razie dodatkowych pytań lub w celu umówienia się na prezentację, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.
Oferta dostępna wyłącznie w SALWATOR Nieruchomości!
SALWATOR Nieruchomości
osoba kontaktowa: Krzysztof Kabaj (licencja PFRN nr 22625)
tel. kom. 504 677 747
tel. 12 307 97 77
e-mail: krzysztof.kabaj@salwator.nieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Kabaj (licencja nr: 22625)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Kontakt do agenta: Krzysztof Kabaj, e-mail: krzysztof.kabaj@salwator.nieruchomosci.pl, tel: 504 677 747. Nr oferty: SLW-MS-3431