- Typ ogłoszenia Sprzedam
- Powierzchnia [m2] 20-30
- Dodane przez agencja
LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY W OŚWIĘCIMIU przy ul. Sienkiewicza
Na sprzedaż lokal o pow. użytkowej 24,5m 2 , składający się z jednego dużego pomieszczenia oraz wc. Wejście do lokalu odbywa się bezpośrednio z ulicy Sienkiewicza.
Przedmiotowy lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada duże oszklone wejście. Wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno - kanalizacyjną, ogrzewanie miejskie, posiada wentylację mechaniczną.
W sąsiedztwie znajdują się lokale handlowo - usługowe, biurowe oraz lokale mieszkalne. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Lokal przystosowany jest do prowadzenia działalności handlowej, usługowej oraz biurowej.
Zarządcą nieruchomości jest firma "Eurodom". Miesięczny czynsz ok 250zł . Wydanie lokalu do uzgodnienia.
Możliwość wynajęcia!!
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i umówienia się na oglądanie.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Joanna Krawacka (licencja nr: 11900)
--------------------------
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
"OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI. "
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
Kontakt do agenta: Joanna Krawacka, e-mail: biuro@domussc.pl, tel: 600032952. Nr oferty: DMU-LS-2154