Sosnowiec Centrum, Śląskie

Mieszkanie 63,1200m², Sosnowiec Centrum

369.000 ID: 4375346
  • Typ ogłoszenia Sprzedam
  • Liczba pokoi 3
  • Powierzchnia [m2] 50-75
  • Piętro 5 i wyżej
  • Wiek budynku powyżej 20 lat
  • Dodane przez agencja
  • Rodzaj zabudowy Blok
  • Piwnica


--- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC CENTRUM --- DO ARANŻACJI ---

Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,12m2 usytuowane na V piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - CENTRUM .

Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu.

Czynsz w wysokości 850zł. + media wg. zużycia (prąd, woda, wywóz nieczystości).

Ogrzewanie CO z sieci
Ciepła woda z sieci
Gaz (ryczałt)

Standard wykończenia:

na ścianach gładź gipsowa, na podłogach panele i terakota;
łazienka w glazurze starszego typu;
okna PCV.

Dogodna lokalizacja, ścisłe centrum, bardzo dobra komunikacja z miastami ościennymi. W sąsiedztwie markety, ośrodki akademickie, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP.

Oferowana usługa jest realizowana przez licencjonowanych pośredników. Usługa pośrednictwa jest odpłatna. --- ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!---
ZADZWOŃ 501 779 712 ; 519 373 636 ; 32 297 21 91
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Urszula Kozieł (licencja nr: 10973)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
Kontakt do agenta: Urszula Kozieł, e-mail: biuro@omeganieruchomosci.pl, tel: 501779712. Nr oferty: OMA-MS-3509