Kraków,

WYKŁADOWCA NA KURSACH (EDUKATOR, TRENER)

ID: 4182392

Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie i dostosowywanie programów szkoleniowych2. Prowadzenie szkoleń3. Ocena postępów uczestników4. Dostosowywanie metod nauczania5. Aktualizacja wiedzy6. Doradztwo7. Zarządzanie zasobami szkoleniowymi8. Współpraca z innymi specjalistami9. Ewaluacja szkoleń10. Promocja i marketing

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • WYKŁADOWCA NA KURSACH (EDUKATOR, TRENER)
  • Numer
  • StPr/23/5111
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Osiedle Na Wzgórzach 21/03, 31-723 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • 1. Przygotowywanie i dostosowywanie programów szkoleniowych2. Prowadzenie szkoleń3. Ocena postępów uczestników4. Dostosowywanie metod nauczania5. Aktualizacja wiedzy6. Doradztwo7. Zarządzanie zasobami szkoleniowymi8. Współpraca z innymi specjalistami9. Ewaluacja szkoleń10. Promocja i marketing
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 14.08.2023
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 40 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • wykładowca na kursach (edukator, trener)

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Wykładowca na kursach (edukator, trener) (wymagany staż - lata: 2),
      Wykształcenia: pomaturalne/policealne,
    Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły,
    Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Przygotowanie pedagogiczne, certyfikat kwalifikacji zawodowej technik informatyki, technik programista, Kurs przygotowania pedagogicznego, CERTYFIKAT ECDL,
  • Inne:
  • Umiejętność - Operator Systemu Rosnącej Rentowności.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • STRATEGY SEBASTIAN ADAMCZYK
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Sebastian Adamczyk
  • Numer telefonu
  • E-mail
  • biuro@strategy.ovh