Bochnia,

ELEKTROMONTER

ID: 4182363

Zakres obowiązków: montaż tras kablowych, podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych, testowanie i serwis narzędzi, wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z uprawnieniami, okablowanie wszelkich instalacji elektrycznych

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ELEKTROMONTER
  • Numer
  • StPr/24/0268
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Niecała 4, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • montaż tras kablowych, podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych, testowanie i serwis narzędzi, wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z uprawnieniami, okablowanie wszelkich instalacji elektrycznych
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 03.06.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 10 000 do 17 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagania

  • Konieczne:
  •     Języki: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący,

  • Pożądane:
  •    Wykształcenia: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, pomaturalne/policealne, średnie branżowe, wyższe (w tym licencjat), zasadnicze branżowe, średnie zawodowe 4-letnie,

  • Dodatkowe:
  •      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,
  • Inne:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w specjalności: elektromonter/elektryk, umiejętności w zakresie montażu i napraw urządzeń elektrycznych, znajomość procedur i przepisów użytkowania sprzętu elektrycznego.Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych. Zdolności manualne i sprawność fizyczna, umożliwiająca pracę na wysokościach i w różnych warunkach atmosferycznych.Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w kontakcie z innymi pracownikami.Dokładność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań.Gotowość do samokształcenia i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.Mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane uprawnienia SEP. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym. Umowa na okres próbny 3 m-ce kolejna na czas nieokreślony. Praca w delegacji kraje Unii Europejskiej (pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy oraz zakwaterowanie.)

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • AK ELECTRIC ADAM KACZMAREK
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Adam Kaczmarek
  • Numer telefonu
  • 507 443 941
  • E-mail
  • akelectric.tobiasz@gmail.com