Frydrychowice,

KIEROWCA KAT. C+E

ID: 4182228

Zakres obowiązków: Przewóz wyrobów tartacznych-drewna na trasie: Polska - Czechy - Niemcy. Wyjazdy tygodniowe - weekend w domu. Praca na okres próbny 3m-ce z możliwością przedłużenia w ruchu ciągłym. Praca w godz. 6:00-22:00 zgodnie z czasem pracy kierowcy.Kontakt z pracodawcą osobisty: 34-120 Andrychów, ul. Słowackiego 4B poprzedzony kontaktem telefonicznym: 730153153, 730154154 lub e-mailowy: andremax2@interia.pl .

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWCA KAT. C+E
  • Numer
  • StPr/24/1050
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Polska Czechy Niemcy, 34-108 Frydrychowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Przewóz wyrobów tartacznych-drewna na trasie: Polska - Czechy - Niemcy. Wyjazdy tygodniowe - weekend w domu. Praca na okres próbny 3m-ce z możliwością przedłużenia w ruchu ciągłym. Praca w godz. 6:00-22:00 zgodnie z czasem pracy kierowcy.Kontakt z pracodawcą osobisty: 34-120 Andrychów, ul. Słowackiego 4B poprzedzony kontaktem telefonicznym: 730153153, 730154154 lub e-mailowy: andremax2@interia.pl .
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • ruch ciągły
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 07.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 06.01.2025
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 14 200 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, uprawnienie do przewozu rzeczy,
  • Pożądane:
  • Zawody: Kierowca samochodu ciężarowego,

  • Inne:
  • Wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy, mile widziane doświadczenie.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • "ANDREMAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Słowackiego 4b, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Andrzej Domański
  • Numer telefonu
  • 730153153, 730154154
  • E-mail
  • andremax2@interia.pl