Stanisław Dolny,

PRACOWNIK DO OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

ID: 4182194

Zakres obowiązków: Telefoniczna obsługa klienta, realizowanie zamówień i obsługa płatności, obsługa systemu sklepu online: dodawanie nowego towaru, redagowanie opisów, aktualizacja treści, drukowanie programów list przewozowych. Praca w ramach umowy zlecenia, ok. 170 godzin w miesiącu, w godz. 6.00-14.00. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem e-mailowym: woleksy@oleksy.pl . Konieczne CV przesłać na adres e-mail.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK DO OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO
  • Numer
  • StPr/24/1074
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 34-130 Stanisław Dolny 274, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Telefoniczna obsługa klienta, realizowanie zamówień i obsługa płatności, obsługa systemu sklepu online: dodawanie nowego towaru, redagowanie opisów, aktualizacja treści, drukowanie programów list przewozowych. Praca w ramach umowy zlecenia, ok. 170 godzin w miesiącu, w godz. 6.00-14.00. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem e-mailowym: woleksy@oleksy.pl . Konieczne CV przesłać na adres e-mail.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 170.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 21.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • specjalista sprzedaży internetowej

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,
      Uprawnienia: obsługa komputera,
  • Inne:
  • wykształcenie min. średnie, wymagana umiejętność obsługi komputera, możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy, mile widziane osoby studiujące.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • OLEKSY Spółka Jawna Paweł i Witold Oleksy
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Witold Oleksy
  • Numer telefonu
  • E-mail
  • woleksy@oleksy.pl