Kraków,

ELEKTRYK

ID: 4182120

Zakres obowiązków: Przegląd i bieżące naprawy instalacji elektrycznych, okresowa kontrola rozdzielni elektrycznych, wymiana zużytych podzespołów elektrycznych, usuwanie awarii, praca w systemie trzy zmianowym. Większość prac wykonywana na ul. Mogilskiej w Krakowie.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ELEKTRYK
  • Numer
  • StPr/24/4623
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Mogilska 80, 31-546 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Przegląd i bieżące naprawy instalacji elektrycznych, okresowa kontrola rozdzielni elektrycznych, wymiana zużytych podzespołów elektrycznych, usuwanie awarii, praca w systemie trzy zmianowym. Większość prac wykonywana na ul. Mogilskiej w Krakowie.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • trzy zmiany
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 12.08.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 11.11.2024
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 650 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • elektryk*

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1),
        Uprawnienia: współpraca w zespole, Uprawnienia SEP do 1 kV, prawo jazdy kat. B *,
  • Pożądane:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryk,

  • Inne:
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, wymagane uprawnienia SEP do 1 KV, do 15 KV-mile widziane, wiedza techniczna w zakresie elektryki, automatyki, teletechniki, gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym.--- Pracodawca oferuje: ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia, pakiet świadczeń socjalnych, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia, niezbędne narzędzia do pracy.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY S.C. MIROSŁAW BIGOSIŃSKI,SŁAWOMIR BIGOSIŃSKI
  • Adres www
  • www.zemkrakow.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Brożka 24/66, 30-405 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Sławomir Bigosiński
  • Numer telefonu
  • 607 985 131, 12 617 81 48
  • E-mail