Stryszów,

KIEROWNIK GRUPY MONTAŻOWEJ

ID: 4182103

Zakres obowiązków: Zarządzanie i montaż mebli hotelowych w krajach UE, montaż mebli wg dokumentacji i wytycznej kierownika, obsługa elektronarzędzi. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym, w godz. 8:00-16:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym: 570 125 804.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWNIK GRUPY MONTAŻOWEJ
  • Numer
  • StPr/24/1121
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Kraje UE, 34-146 Stryszów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Zarządzanie i montaż mebli hotelowych w krajach UE, montaż mebli wg dokumentacji i wytycznej kierownika, obsługa elektronarzędzi. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym, w godz. 8:00-16:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym: 570 125 804.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 21.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 20.01.2025
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 14 000 do 18 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • kierownik produkcji w przemyśle

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Kierownik produkcji w przemyśle,
      Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,
    Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany,
    Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office, umiejętność obsługi komputera/tabletu,
  • Pożądane:
  •     Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany,
    Uprawnienia: prawo jazdy kat B,
  • Inne:
  • Wykształcenie min. średnie, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, biegła obsługa komputera/tabletu wraz z pakietem Microsoft Office (Excel, Teams, Outlook), samodyscyplina, punktualność, duże zdolności organizacyjne, umiejętność efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doswiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • MWM Group sp. z o.o. sp. k.
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 34-146 Stryszów 99, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Roksana Ślizowska
  • Numer telefonu
  • 570125804
  • E-mail