Bochnia,

KIEROWNIK ROBÓT

ID: 4182005

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracownikami oraz robotami budowlanymi (budowa dróg)

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWNIK ROBÓT
  • Numer
  • StPr/24/0538
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Nadzór nad pracownikami oraz robotami budowlanymi (budowa dróg)
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 8 500 do 13 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • kierownik budowy

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), budowlane,
      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,
  • Pożądane:
  •      Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania – bez ograniczeń,
  • Inne:
  • Wykształcenie wyższe budowlane, wymagane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi- pożądane bez ograniczeń. Wymagane minimum 2 lata doświadczenia na tożsamym lub pokrewnym stanowisku. Wymagana znajomość technologii i standardów budowlanych, przepisów prawa budowlanego oraz norm technicznych, umiejętność zarządzania zespołem oraz koordynacji prac budowlanych, czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, znajomość programów do kosztorysowania np. Norma PRO, mile widziana obsługa programu AutoCAD, prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności do podejmowania decyzji, gotowość do pracy w delegacji- jeżeli projekt wymaga pracy w różnych lokalizacjach. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Praca na pełny etat, jedna zmiana w godzinach: 8-16. Umowa na czas próbny z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Miejsce pracy: Bochnia+ teren Małopolski wg zleceń.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • IGEOS P&P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Justyna Makuch
  • Numer telefonu
  • 698 586 333
  • E-mail
  • biuro@igeos.com.pl