Oświęcim,

SPRZĄTACZKA BIUROWA Z DOŚWIADCZENIEM

ID: 4181954

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: sprzątanie bloków wystawowych w godzinach wczesnoporannych, sprzątanie terenu zewnętrznego, mycie ławek, toalet, pomieszczeń biurowych, socjalnych, centrum obsługi odwiedzających, mycie dużych przeszkleń, sprzątanie hostelu.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SPRZĄTACZKA BIUROWA Z DOŚWIADCZENIEM
  • Numer
  • StPr/jokr/24/0988
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Więźniów Oświęcimia 20, 32-603 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • sprzątanie bloków wystawowych w godzinach wczesnoporannych, sprzątanie terenu zewnętrznego, mycie ławek, toalet, pomieszczeń biurowych, socjalnych, centrum obsługi odwiedzających, mycie dużych przeszkleń, sprzątanie hostelu.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • dwie zmiany
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 30.11.2024
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: podstawowe,

  • Inne:
  • Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. 6 miesięcy, miła aparycja i komunikatywność. Mile widziane osoby mobilne ze względu na dojazd na poranną zmianę. Wymagana niekaralność.Powyższa oferta pracy przeznaczona jest dla osób posiadających orzeczony stopień o niepełnosprawności. Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Więźniów Oświęcimia 10. Warunki zatrudnienia: możliwe dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, przeszkolenie, niezbędne narzędzia pracy. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy z możliwością przedłużenia, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 4:30 do 12:30, II zmiana od 13:00 do 21:00.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ZAKŁADY USŁUGOWE "EZT" SPÓŁKA AKCYJNA
  • Adres www
  • www.ezt.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Modrzewiowa 7, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Ewa Ganc - Gobiecka
  • Numer telefonu
  • 723 700 420
  • E-mail
  • ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl