Szczawnica,

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

ID: 4181944

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowaniu posiłku, pomoc w podaniu posiłku, pomoc w sprzątaniu, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc w dotarciu w wyznaczone przez niepełnosprawnego miejsce, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
  • Numer
  • StPr/24/0673
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Szalaya 103, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • pomoc w przygotowaniu posiłku, pomoc w podaniu posiłku, pomoc w sprzątaniu, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc w dotarciu w wyznaczone przez niepełnosprawnego miejsce, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 25.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 50 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • asystent osoby niepełnosprawnej*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,

  • Inne:
  • Poziom wykształcenia: kwalifikacje w następujących zawodoach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta:lub posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami w formie wolontariatu:lub osoby wskazane przez uczestnika lub jego opiekuna prawnego.Godziny pracy 07.00-20.00

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Roksana Leszko
  • Numer telefonu
  • 182621066
  • E-mail
  • szczawnica@mgops.org