Kraków,

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

ID: 4181940

Zakres obowiązków: Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało zapewnienie opieki higienicznej i/lub usług opiekuńczych obejmujących:- usługi gospodarcze, takie jak: utrzymanie w czystości otoczenia osoby, mycie naczyń stołowych, pranie bielizny i odzieży, pranie i zmiana bielizny pościelowej, pomoc w zakupie podstawowych artykułów spożywczych, pomoc w przygotowaniu posiłków i ich spożywaniu (w razie potrzeby karmienie), pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i osobistych.- usługi pielęgnacyjne takie jak: mycie, czesanie, ubieranie, kąpiel, prześcielenie łóżka, układanie chorego w łóżku, podawanie leków, zamawianie wizyt lekarskich, kontakt z lekarzem w sprawach stanu zdrowia, realizacja recept). Praca na terenie dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
  • Numer
  • StPr/24/5080
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 31-138 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało zapewnienie opieki higienicznej i/lub usług opiekuńczych obejmujących:- usługi gospodarcze, takie jak: utrzymanie w czystości otoczenia osoby, mycie naczyń stołowych, pranie bielizny i odzieży, pranie i zmiana bielizny pościelowej, pomoc w zakupie podstawowych artykułów spożywczych, pomoc w przygotowaniu posiłków i ich spożywaniu (w razie potrzeby karmienie), pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i osobistych.- usługi pielęgnacyjne takie jak: mycie, czesanie, ubieranie, kąpiel, prześcielenie łóżka, układanie chorego w łóżku, podawanie leków, zamawianie wizyt lekarskich, kontakt z lekarzem w sprawach stanu zdrowia, realizacja recept). Praca na terenie dzielnicy Krowodrza.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 02.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 30.11.2024
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • opiekun osoby starszej*

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Opiekun osoby starszej*,
      Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi, gotowość do pomocy w czynnościach samoobsługowych i porządkowych, empatia i predyspozycje do pracy z osobami starszymi, komunikatywność, samodzielność i kreatywność, dyspozycyjność,
  • Inne:
  • Mile widziany ukończony kurs pierwszej pomocy.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Polski Komitet Pomocy Społecznej Małopolski Zarząd Wojewódzki w Krakowie
  • Adres www
  • www.pkps.krakow.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Janina Niemczyk
  • Numer telefonu
  • 12 634 33 41 12 623 78 17
  • E-mail