Nowa Wieś,

MAGAZYNIER

ID: 4181884

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towarów, wydawanie towarów z magazynu, przyjmowanie towarów na magazyn, wystawianie dokumentów magazynowych, prowadzenie ewidencji asortymentu

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MAGAZYNIER
  • Numer
  • StPr/jokr/24/1025
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Dworska 9, 32-651 Nowa Wieś, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • załadunek i rozładunek towarów, wydawanie towarów z magazynu, przyjmowanie towarów na magazyn, wystawianie dokumentów magazynowych, prowadzenie ewidencji asortymentu
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • dwie zmiany
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 10.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 650 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • magazynier

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą,
  • Inne:
  • Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, uprawnienia na wózki widłowe.Miejsce wykonywania pracy: Nowa Wieś, ul. Dworska 9.Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 6:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • PLAST MM MACIEJ PĘKALA
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Słowackiego 3D, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • 660 610 138
  • E-mail
  • biuro@plastmm.pl