Węgrzce,

PEDAGOG SPECJALNY

ID: 4181755

Zakres obowiązków: Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów, udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej uczniom rodzicom uczniów i nauczycielom, współpraca z innymi podmiotami, przedstawienie radzie pedagogicznej w zakresie doskonalenia zawodowego nauczuciela przedszkola.etat: 9/22umowa na czas określony lub nieokreślony

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PEDAGOG SPECJALNY
  • Numer
  • StPr/24/5452
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • B4 44A, 32-086 Węgrzce, powiat: krakowski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów, udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej uczniom rodzicom uczniów i nauczycielom, współpraca z innymi podmiotami, przedstawienie radzie pedagogicznej w zakresie doskonalenia zawodowego nauczuciela przedszkola.etat: 9/22umowa na czas określony lub nieokreślony
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 0.409
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 16.36
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 16.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 31.08.2025
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 3 600 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pedagog specjalny

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Pedagog specjalny,
      Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,

  • Inne:
  • wykształcenie: wyższe kierunkowekierunek wykształcenia: pedagogika specjalna przedszkolna i wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe z edukacji włączającejuprawnienienia: przygotowanie pedagogiczne

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • LESZEK SĘPEK CENTRUM KSZTAŁCENIA
  • Adres www
  • www.centrum-ksztalcenia.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • 604 428 870
  • E-mail
  • przedszkolebajkolandia2@gmail.com