Lanckorona,

WYCHOWAWCA

ID: 4181739

Zakres obowiązków: Współopracowywanie planu pracy dydaktyczno - wychowawczej i opiekuńczej oraz dokładna znajomość ujętej w nim problematyki, prowadzenie dzienników zajęć wychowawczych , dokumentacji dotyczących planowania i dokumentowania przeprowadzonych zajęć, realizacja zajęć wychowawczych. Praca w 6-5 Ośrodek Szkolenia i Wychowania, Lanckorona, ul. Krakowska 12.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością kontynuacji, na pełny etat, w równoważnym systemie pracy. Praca również w wolne dni.Kontakt osobisty Kadry Małopolskiej WK OHP, Kraków, ul. Słowackiego 44 w celu złożenia dokumentów w kopercie z dopiskiem "Oferta pracy - wychowawca w 6-5 OSiW w Lanckoronie w Małopolskiej WK OHP" lub drogą elektroniczną na adres e-mail: kadry.malopolska@ohp.pl z dopiskiem "Oferta pracy - wychowawca w 6-5 OSiW w Lanckoronie w Małopolskiej WK OHP" do 21.10.2024 r. Informacje tel. 12 633 07 06 wew.24.Informacja na temat oferty i wymaganych dokumentów na stronie www.malopolska.ohp.pl w zakładce "Oferty pracy w MWK OHP".

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • WYCHOWAWCA
  • Numer
  • StPr/24/1328
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Krakowska 12, 34-143 Lanckorona, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Współopracowywanie planu pracy dydaktyczno - wychowawczej i opiekuńczej oraz dokładna znajomość ujętej w nim problematyki, prowadzenie dzienników zajęć wychowawczych , dokumentacji dotyczących planowania i dokumentowania przeprowadzonych zajęć, realizacja zajęć wychowawczych. Praca w 6-5 Ośrodek Szkolenia i Wychowania, Lanckorona, ul. Krakowska 12.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością kontynuacji, na pełny etat, w równoważnym systemie pracy. Praca również w wolne dni.Kontakt osobisty Kadry Małopolskiej WK OHP, Kraków, ul. Słowackiego 44 w celu złożenia dokumentów w kopercie z dopiskiem "Oferta pracy - wychowawca w 6-5 OSiW w Lanckoronie w Małopolskiej WK OHP" lub drogą elektroniczną na adres e-mail: kadry.malopolska@ohp.pl z dopiskiem "Oferta pracy - wychowawca w 6-5 OSiW w Lanckoronie w Małopolskiej WK OHP" do 21.10.2024 r. Informacje tel. 12 633 07 06 wew.24.Informacja na temat oferty i wymaganych dokumentów na stronie www.malopolska.ohp.pl w zakładce "Oferty pracy w MWK OHP".
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 14.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 920 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, psychologia,

  • Pożądane:
  • Zawody: Pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani,

  • Inne:
  • Wykształcenie wyższe, kierunek: pedagogika, psychologia, mile widziany staż pracy na stanowisku wychowawcy, wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, samodzielność w działaniu.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy z siedzibą w Krakowie
  • Adres www
  • www.malopolska.ohp.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Juliusza Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Agnieszka Samek
  • Numer telefonu
  • 126330706 24
  • E-mail
  • kadry.malopolska@ohp.pl