Tarnów,

MONTER/BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH (O)

ID: 4181718

Zakres obowiązków: samodzielny montaż lub demontaż izolacji,samodzielny montaż blach oraz wełny,współpraca z Kierownikiem Projektów oraz Brygadzistą

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MONTER/BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH (O)
  • Numer
  • StPr/24/3455
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Do Huty 31, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • samodzielny montaż lub demontaż izolacji,samodzielny montaż blach oraz wełny,współpraca z Kierownikiem Projektów oraz Brygadzistą
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 17.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 do 6 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • monter izolacji przemysłowych*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,

  • Inne:
  • Modyf. oferty w dn. 25.09.2024. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność pracy w zespole, planowania i dobrej organizacji pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu, prawo jazdy kat. B, wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe lub ukończony kurs montera izolacji przemysłowych, pracodawca oferuje: możliwość rozwoju i awansu na brygadzistę, dofinansowania do posiłków, spotkania integracyjne, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Praca na terenie kraju od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00, zapewniony transport na miejsce pracy, zakwaterowanie podczas delegacji, wyposażenie w odzież roboczą. Wynagrodzenie: od 4 300 zł - 6 000 zł brutto. Kontakt: Tinsmith&Insulation Sp. z o.o., ul. Do Huty 31, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 570 010 423, CV można przesyłać na adres e-mail: l.bujak@tinsmith-insulation.com

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • TINSMITH&INSULATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Lidia Bujak
  • Numer telefonu
  • 570 010 423
  • E-mail
  • l.bujak@tinsmith-insulation.com