Pleśna,

SPRZEDAWCA-KASJER (O)

ID: 4181681

Zakres obowiązków: wykładanie i odbieranie towaru, obsługa klienta, dbanie o czystość w pomieszczeniu sklepu

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SPRZEDAWCA-KASJER (O)
  • Numer
  • StPr/24/3479
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 33-171 Pleśna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • wykładanie i odbieranie towaru, obsługa klienta, dbanie o czystość w pomieszczeniu sklepu
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 18.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 600 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • sprzedawca*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe,
      Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, chęć do pracy,
  • Inne:
  • Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, chęci do pracy. Praca w Pleśnej od poniedziałku do soboty na dwie zmiany w godz. 5:30 - 13:30, 13:30-21:00 na umowę zlecenie pierwsze 6 m-cy, później umowa na czas określony. Wynagrodzenie: 5600 zł brutto. Kontakt: Dom Handlowy "Dwójka" Wiesław Wróbel 33-171 Pleśna 449, wcześniejszy kontakt telefoniczny 507 130 037 Krzysztof Grzenia - kierownik sklepu.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Dom Handlowy "DWÓJKA" Wiesław Wróbel
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 33-171 Pleśna 449, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Krzysztof Grzenia
  • Numer telefonu
  • 507130037
  • E-mail