Sucha Beskidzka,

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW / ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

ID: 4181616

Zakres obowiązków: oczyszczalnia ścieków, sterowanie procesami technologicznymi, eksploatacja urządzeń instalacji, sieci, konserwacja, przegląd urządzeń.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW / ELEKTRYK / ELEKTROMONTER
  • Numer
  • StPr/24/0932
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Wadowicka 4, 34-200 Sucha Beskidzka, powiat: suski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • oczyszczalnia ścieków, sterowanie procesami technologicznymi, eksploatacja urządzeń instalacji, sieci, konserwacja, przegląd urządzeń.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • dwie zmiany
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • operator urządzeń oczyszczania ścieków

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk, elektromonter,

  • Inne:
  • Wymagane uprawnienia: SEP kat. E o napięciu do 1 kV

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ZAKŁAD KOMUNALNY W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
  • Adres www
  • www.zk-suchab.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Danuta Celak
  • Numer telefonu
  • 33 8742-079 w.214
  • E-mail