Tarnów,

ASYSTENT/ASYSTENTKA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI (Z)

ID: 4181601

Zakres obowiązków: 1. Opracowywanie dokumentacji we wszystkich fazach projektowych (od koncepcji po projekty wykonawcze).2. Opracowywanie dokumentacji projektowej budowlanej oraz wykonawczej w branży konstrukcyjnej.3. Tworzenie analitycznych modeli obliczeniowych obiektów kubaturowych.4. Kontakt i współpraca z architektami i innymi osobami z branży.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ASYSTENT/ASYSTENTKA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI (Z)
  • Numer
  • StPr/24/3520
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • 1. Opracowywanie dokumentacji we wszystkich fazach projektowych (od koncepcji po projekty wykonawcze).2. Opracowywanie dokumentacji projektowej budowlanej oraz wykonawczej w branży konstrukcyjnej.3. Tworzenie analitycznych modeli obliczeniowych obiektów kubaturowych.4. Kontakt i współpraca z architektami i innymi osobami z branży.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 20.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 20.12.2024
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali inżynierowie budownictwa

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo,

  • Inne:
  • Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, znajomość mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa programów typu CAD: ZwCad, BestCAD oraz oprogramowania Dlubal Rfem i Allplan, dobra znajomość MS Office. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00/9.00-17.00 (elastyczne godziny pracy). Wynagrodzenie: 4500 zł brutto. Przyjazna atmosfera, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych, duży nacisk na rozwój indywidualny i wdrożenie w proces projektowania konstrukcji.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • kontakt przez PUP
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • za pośrednictwem urzędu
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Pośrednicy pracy
  • Numer telefonu
  • 14 688 23 57, 14 688 23 58, 14 688 23 55
  • E-mail