Tarnów,

KIEROWNIK BUDOWY

ID: 4181463

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem inwestycji budowlanych zgodnie z Prawem Budowlanym

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWNIK BUDOWY
  • Numer
  • StPr/24/0795
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Nadzór nad procesem inwestycji budowlanych zgodnie z Prawem Budowlanym
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 25.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 10 000 do 12 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • kierownik budowy

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Inżynier budownictwa,

  • Inne:
  • Wykształcenie wyższe mgr inżynier lub inżynier budownictwa, uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej (mile widziane bez ograniczeń), mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godz. 7-15 (do ustalenia) na terenie Tarnowa i okolic. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy z siedziby firmy do miejsc zleceń.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ELZAT PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 8, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Dominik Sołtys
  • Numer telefonu
  • 785-087-571
  • E-mail
  • d.soltys@elzatpro.pl