Tarnów,

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE (O)

ID: 4181230

Zakres obowiązków: praca z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na autyzm

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE (O)
  • Numer
  • StPr/24/3660
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Zagumnie 27, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • praca z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na autyzm
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 20.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 908 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat),

  • Inne:
  • Wymagania: wykształcenie wyższe mgr - kierunek oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna lub studia podyplomowe w kierunku oligofrenopedagogiki lub pedagogiki specjalnej wraz z przygotowaniem pedagogicznym, niekaralność. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-12.00 (20 godzin tygodniowo). Wynagrodzenie od 4 908 zł brutto w zależności od st. awansu zawodowego. Kontakt: Przedszkole Publiczne nr 5 w Tarnowie, ul. Zagumnie 27, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14626 61 80, CV należy przesyłać na adres e-mail: dyrpp2@umt.tarnow.pl

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Przedszkole Publiczne Nr 5
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Małgorzata Wojtyś
  • Numer telefonu
  • 14626 61 80
  • E-mail
  • dyrpp5@umt.tarnow.pl