Rząska,

SAMODZIELNY ENERGETYK

ID: 4181118

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Samodzielny energetyk Infrastruktura.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SAMODZIELNY ENERGETYK
  • Numer
  • StPr/24/5850
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Krakowska 1, 30-901 Rząska, powiat: krakowski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Samodzielny energetyk Infrastruktura.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 07.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 31.12.2024
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 907 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • technik energetyk*

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Technik energetyk*,
      Wykształcenia: średnie zawodowe, techniczne,
      Uprawnienia: samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność,
  • Inne:
  • Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: wykształcenie średnie techniczne + 5 letni staż pracy, wykształcenie wyższe techniczne + 3 letni staż pracy, posiadanie kwalifikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) grup I, G1, G2, G3, E i D.Wymagania dodatkowe: doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w budownictwie, praktyczna znajomość programów komputerowego kosztorysowania, praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych przy podwyższonych rygorach czasowych i proceduralnych.Wymagania mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej, przynależność do izby inżynierów budownictwa i opłacona składka ubezpieczenia OC doświadczenie zawodowe obejmujące proces i procedury przygotowania formalno-prawnego i dokumentacyjnego robót remontowych do realizacji.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • 35 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
  • Adres www
  • www.35wog.wp.mil.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Paulina Żylska
  • Numer telefonu
  • 261135122, 261135084
  • E-mail