Myślenice,

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ID: 4180988

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauczyciel odpowiada za przygotowanie i prowadzenie lekcji, ocenianie postępów uczniów, udzielanie wsparcia w nauce, wspołpraca z rodzicami. Nauczyciel ksztalci i wychowuje uczniów, motywując ich do aktywności i rozwoju.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Numer
  • StPr/24/1103
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Władysława Jagiełły 1, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauczyciel odpowiada za przygotowanie i prowadzenie lekcji, ocenianie postępów uczniów, udzielanie wsparcia w nauce, wspołpraca z rodzicami. Nauczyciel ksztalci i wychowuje uczniów, motywując ich do aktywności i rozwoju.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 17.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 400 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • lektor języka obcego

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Lektor języka obcego (wymagany staż - lata: 3),
      Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,
    Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły,
    Uprawnienia: certyfikat potwierdzający kwalifikację do nauczania języka angielskiego osób posługujących się innym językiem,
  • Inne:
  • Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • McGregor Szkoła Językowa Matthew Payne
  • Adres www
  • www.mcgregor.home.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • W. Jagiełły 1, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Aleksandra Rapacz
  • Numer telefonu
  • 12 372 28 95
  • E-mail
  • office.myslenice@mcgregor.home.pl