Łapczyca,

MECHANIK

ID: 4180970

Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa i naprawa samochodów marek Toyota i Lexus.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MECHANIK
  • Numer
  • StPr/24/0655
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Łapczyca, powiat: bocheński, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Bieżąca obsługa i naprawa samochodów marek Toyota i Lexus.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 30.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 02.09.2026
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • mechanik pojazdów samochodowych*

Wymagania

  • Pożądane:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, gimnazjalne, wyższe (w tym licencjat), średnie branżowe, średnie zawodowe, zasadnicze branżowe, średnie ogólnokształcące, pomaturalne/policealne,

  • Inne:
  • Wykształcenie minimum gimnazjalne. Mile widziany kierunek mechanik lub blacharz. Mile widziana znajomość marki Toyota i Lexus, diagnostyka, spawanie metodą MIG/MAG- uprawnienia nie są konieczne ale mile widziane.Mile widziane doświadczenie 1 rok w zawodzie jako mechanik lub blacharz.Mile widziany j. angielski w stopniu komunikatywnym (B1 lub B2).Odpowiedzialność, dokładność. Praca na jedną zmianę w godzinach: 9-17. Miejsce pracy: Łapczyca.Stanowisko utworzone w ramach uzupełnienia refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • kontakt przez PUP
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • za pośrednictwem urzędu
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • PUP Bochnia
  • Numer telefonu
  • 14-614-97-49
  • E-mail