Skawina,

SPECJALISTA / SPECJALISTKA DS. KADROWO - KSIĘGOWYCH

ID: 4180916

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym zatrudnianie cudzoziemców).Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS.Określanie legalności pobytu obcokrajowców.Prowadzenie dokumentacji legalizującej pobyt i pracę dla obcokrajowców.Wsparcie Głównej Księgowej w zakresie: księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, kart płatniczych, kontrola poprawności księgowania dokumentów, bieżąca kontrola sald należności i zobowiązań.Monitorowanie i kontrola obiegu dokumentów.Zapewnienie zgodności dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa.Współpraca z innymi działami w firmie.Śledzenie zmian w przepisach podatkowych oraz prawa pracy i wdrażanie ich w praktyce.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SPECJALISTA / SPECJALISTKA DS. KADROWO - KSIĘGOWYCH
  • Numer
  • StPr/2024-10-09/2534
  • Dodane przez
  • Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Korabnicka 1/9, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym zatrudnianie cudzoziemców).Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS.Określanie legalności pobytu obcokrajowców.Prowadzenie dokumentacji legalizującej pobyt i pracę dla obcokrajowców.Wsparcie Głównej Księgowej w zakresie: księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, kart płatniczych, kontrola poprawności księgowania dokumentów, bieżąca kontrola sald należności i zobowiązań.Monitorowanie i kontrola obiegu dokumentów.Zapewnienie zgodności dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa.Współpraca z innymi działami w firmie.Śledzenie zmian w przepisach podatkowych oraz prawa pracy i wdrażanie ich w praktyce.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 14.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 13.01.2025
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 000 do 8 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • specjalista do spraw kadr

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2),
      Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat),
      Uprawnienia: umiejętność obsługi programu ERP Optima,
  • Inne:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kadr, minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku.Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju.Umiejętność samodzielnego prowadzenia kadr, wiedza jak sporządzać dokumenty oraz przetwarzać dane kadrowe.Wiedza z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego, podatku VAT i zagadnień ZUS umożliwiających merytoryczne wsparcie księgowej.Dokładność, samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków, dbałość o szczegóły i obowiązujące terminy.Znajomość programu OPTIMA ERP.Znajomość zasad rachunkowości.Mile widziane - Doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców oraz rozliczania Pakietu Mobilności

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Małgorzata Handzel FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "EURO-TRANS"
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Wyspiańskiego 70A, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Karolina Głąb
  • Numer telefonu
  • 600651542
  • E-mail
  • ksiegowosc@m-handzel.pl