Sieradza,

ŚLUSARZ

ID: 4180904

Zakres obowiązków: - ręczna lub mechaniczna obróbka elementów stalowych (cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie) w oparciu o rysunek techniczny,- składanie elementów stalowych z półfabrykatów na warsztacie

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ŚLUSARZ
  • Numer
  • StPr/24/3738
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 33-240 Sieradza 223, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • - ręczna lub mechaniczna obróbka elementów stalowych (cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie) w oparciu o rysunek techniczny,- składanie elementów stalowych z półfabrykatów na warsztacie
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 09.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • ślusarz*

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Ślusarz*,
      Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego,
  • Inne:
  • Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, znajomość rysunku technicznego. Praca w Sieradzy, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 5 500 zł brutto. Kontakt: F.P.U.H."TAR-STAL" J. i J. Kawa Spółka Jawna, Sieradza 233, 33-240 Żabno, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@tarstal.pl lub kontakt osobisty w godzinach od 7:30 - 15:00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania, tel. 14 627 51 20, 608 692 179.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • F.P.U.H. "TAR-STAL" J. i J. KAWA Sp. J.
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Jacek Kawa
  • Numer telefonu
  • 146275120, 608692179
  • E-mail
  • biuro@tarstal.pl