Kraków,

POZOSTALI PREZENTERZY RADIOWI, TELEWIZYJNI I POKREWNI

ID: 4180842

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach zarządzania produkcją telewizyjną.Ścisła współpraca z zespołami produkcyjnymi i technicznymi w celu zapewnienia dokładności wprowadzanych informacji. Monitorowanie i zarządzanie przepływem danych podczas transmisji i nagrań na żywo.Przygotowanie raportów i zestawień zgodnie z wymogami produkcji.Obsługa narzędzi do wprowadzania danych oraz oprogramowania używanego w studio telewizyjnym.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy: 40 godz./tyg.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • POZOSTALI PREZENTERZY RADIOWI, TELEWIZYJNI I POKREWNI
  • Numer
  • StPr/24/5946
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach zarządzania produkcją telewizyjną.Ścisła współpraca z zespołami produkcyjnymi i technicznymi w celu zapewnienia dokładności wprowadzanych informacji. Monitorowanie i zarządzanie przepływem danych podczas transmisji i nagrań na żywo.Przygotowanie raportów i zestawień zgodnie z wymogami produkcji.Obsługa narzędzi do wprowadzania danych oraz oprogramowania używanego w studio telewizyjnym.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy: 40 godz./tyg.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 23.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 23.10.2027
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 528 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • pozostali prezenterzy radiowi, telewizyjni i pokrewni

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office, dobra organizacja pracy i obsługi komputera,

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • kontakt przez PUP
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • za pośrednictwem urzędu
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Piotr Gajda
  • Numer telefonu
  • 126868143
  • E-mail