Kraków,

INŻYNIER OPTYKI

ID: 4180837

Zakres obowiązków: Proponowanie i rozwijanie systemów optycznych na podstawie wymagań klienta, wykonalności i rentowności, uczestniczenie w tworzeniu DGL Development zgodnie z procesem PDS.Przeglądanie parametrów optycznych w szerszej grupie inżynierów optycznych oraz aktywna współpraca z innymi działami w celu znalezienia najlepszych kompromisów, a także wdrażanie wiedzy zdobytej w poprzednich projektach.Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów i dostawców. Proaktywność w negocjacjach oraz proponowanie rozwiązań spełniających wymagania klientów. Terminowe dostarczanie wyników zadań w odniesieniu do kamieni milowych projektu (takich jak próbki prototypowe i wydanie danych do narzędzi) oraz spełnianie wymagań innych działów.Przygotowywanie i koordynowanie produkcji do prezentacji dla klientów.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • INŻYNIER OPTYKI
  • Numer
  • StPr/24/5939
  • Dodane przez
  • Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Proponowanie i rozwijanie systemów optycznych na podstawie wymagań klienta, wykonalności i rentowności, uczestniczenie w tworzeniu DGL Development zgodnie z procesem PDS.Przeglądanie parametrów optycznych w szerszej grupie inżynierów optycznych oraz aktywna współpraca z innymi działami w celu znalezienia najlepszych kompromisów, a także wdrażanie wiedzy zdobytej w poprzednich projektach.Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów i dostawców. Proaktywność w negocjacjach oraz proponowanie rozwiązań spełniających wymagania klientów. Terminowe dostarczanie wyników zadań w odniesieniu do kamieni milowych projektu (takich jak próbki prototypowe i wydanie danych do narzędzi) oraz spełnianie wymagań innych działów.Przygotowywanie i koordynowanie produkcji do prezentacji dla klientów.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 04.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 03.11.2027
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 10 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • inżynier optyk

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat),
    Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany,
    Uprawnienia: znajomość CATIA , obsługa komputera MS Ofice,
  • Inne:
  • bardzo dobra znajomość programów : Light Tools, rendering software, GOM Inspect, umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, znajomość procedur, odpowiedzialność za realizację celów projektu, zapewniając dostarczenie solidnego, zweryfikowanego i niezawodnego produktu w wymaganym czasie, jakości i kosztach

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • kontakt przez PUP
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • za pośrednictwem urzędu
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Piotr Gajda
  • Numer telefonu
  • 126868143
  • E-mail