Łącko,

ELEKTRONIK/MECHATRONIK

ID: 4180734

Zakres obowiązków: Montaż urządzeń elektronicznych, serwis przemysłowych urządzeń elektronicznych, projektowanie, programowanie i uruchamianie układów elektronicznych. Praca w Łącku w godz. 7.00-15.00, 8.00-16.00. Kontakt tel. 606256788 lube-mail: elcro@elcro.pl. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ELEKTRONIK/MECHATRONIK
  • Numer
  • StPr/24/2033
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 33-390 Łącko 1003, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Montaż urządzeń elektronicznych, serwis przemysłowych urządzeń elektronicznych, projektowanie, programowanie i uruchamianie układów elektronicznych. Praca w Łącku w godz. 7.00-15.00, 8.00-16.00. Kontakt tel. 606256788 lube-mail: elcro@elcro.pl. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Zawód:
  • elektronik*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: średnie zawodowe, elektryczne, kierunek: technik elektryk,

  • Pożądane:
  • Zawody: Elektronik*, Technik mechatronik*,

  • Inne:
  • Wymagana znajomość budowy i działania układów elektronicznych, wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki lub mechatroniki

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELCRO Jan Żuchowicz
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 33-390 Łącko 762, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • Jan Żuchowicz
  • Numer telefonu
  • 606-256-788
  • E-mail
  • elcro@elcro.pl