Zator,

MAGAZYNIER

ID: 4180603

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek dostaw. Dostarczanie komponentów na produkcję oraz odbiór gotowych wyrobów. Monitorowanie stanów. Dokładanie produktów do regałów. Dbanie o ład i porządek w magazynie.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MAGAZYNIER
  • Numer
  • StPr/jokr/24/1151
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Grabskiego 21, 32-640 Zator, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
  • Zakres obowiązków
  • Załadunek i rozładunek dostaw. Dostarczanie komponentów na produkcję oraz odbiór gotowych wyrobów. Monitorowanie stanów. Dokładanie produktów do regałów. Dbanie o ład i porządek w magazynie.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 21.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • magazynier

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze branżowe,
      Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, Prawo jazdy kat. B, OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH,
  • Inne:
  • Wykształcenie zawodowe, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, prawo jazdy kat. B. Przez okres pierwszych 3 miesięcy pracodawca oferuje zatrudnienia w ramach umowy zlecenie, kolejna umowa o pracę na czas określony, praca w godzinach od 6:00 do 14:00.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • PAWBOL SPÓŁKA AKCYJNA
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Katarzyna Drzewiecka
  • Numer telefonu
  • 608 395 866
  • E-mail
  • kadry@pawbol.pl