Chorzów,

OPERATOR DŹWIGU SAMOJEZDNIOWEGO FUCHS

ID: 4180319

Zakres obowiązków: Załadunek, rozładunek, przeładunek materiałów, złomu zgodnie z wytycznymi przełożonego.Dźwig typu FUCHS.Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, uprawnienie do obsługi dźwigów budowlanych.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • OPERATOR DŹWIGU SAMOJEZDNIOWEGO FUCHS
  • Numer
  • StPr/24/0547
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Michałkowicka 26, 41-508 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Załadunek, rozładunek, przeładunek materiałów, złomu zgodnie z wytycznymi przełożonego.Dźwig typu FUCHS.Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, uprawnienie do obsługi dźwigów budowlanych.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 18.07.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali maszyniści i operatorzy maszyn i urządzeń dźwigowo-transportowych i pokrewni

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Pozostali maszyniści i operatorzy maszyn i urządzeń dźwigowo-transportowych i pokrewni (wymagany staż - lata: 1),
      Wykształcenia: podstawowe,
      Uprawnienia: Obsługa dźwigów budowlanych,
  • Inne:
  • Dźwig typu FUCHSWymagania: wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, uprawnienie do obsługi dźwigów budowlanych.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • BG SCRAP METALS BARTŁOMIEJ GRUSZCZYŃSKI
  • Adres www
  • www.bgscrapmetals.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Wrzosowa 55, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Patrycja Stępniak
  • Numer telefonu
  • 533 485 383
  • E-mail