Masłońskie,

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

ID: 4180270

Zakres obowiązków: Opis W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni Pracownika działu utrzymania ruchu mechanik.Obowiązki: - wykonywanie przeglądów serwisowych, - usuwanie awarii urządzeń,- realizacja działań prewencyjnych i korygujących, - prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi naprawami i przeglądami, - nadzór nad ciągłością produkcji i prawidłową pracą maszyn i urządzeń. Od kwietnia 2025 r. praca na zakładzie zlokalizowanym w Częstochowie. Aktualne zatrudnienie niezbędne w celu przyuczenia do pracy na stanowiskuOferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjny system premiowania,-po okresie próbnym premia produkcyjna i jakościowa, - dodatki świąteczne, karty prezentowe, - sponsorowane kursy zawodowe, szkolenia, - darmowy pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, - możliwość awansu wewnętrznego.Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
  • Numer
  • StPr/24/1075
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Masłońskie, powiat: myszkowski, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Opis W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni Pracownika działu utrzymania ruchu mechanik.Obowiązki: - wykonywanie przeglądów serwisowych, - usuwanie awarii urządzeń,- realizacja działań prewencyjnych i korygujących, - prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi naprawami i przeglądami, - nadzór nad ciągłością produkcji i prawidłową pracą maszyn i urządzeń. Od kwietnia 2025 r. praca na zakładzie zlokalizowanym w Częstochowie. Aktualne zatrudnienie niezbędne w celu przyuczenia do pracy na stanowiskuOferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjny system premiowania,-po okresie próbnym premia produkcyjna i jakościowa, - dodatki świąteczne, karty prezentowe, - sponsorowane kursy zawodowe, szkolenia, - darmowy pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, - możliwość awansu wewnętrznego.Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • ruch ciągły
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 02.08.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 500 do 7 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,

  • Inne:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z naprawą maszyn,- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,- znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu,- dobra organizacja pracy własnej,- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • kontakt przez PUP
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • za pośrednictwem urzędu
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Iwona Szymczyk Katarzyna Jendrasiak
  • Numer telefonu
  • 343706123
  • E-mail