Zawiercie,

WSPARCIE PROCESÓW PRODUKCJI

ID: 4180191

Zakres obowiązków: Szlifowania, komponentów do klamek i zamków do drzwi, montaż komponentów, kontrola jakości gotowych wyrobów. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie 154 godziny miesiecznie. Praca na trzy zmiany. Miejsce wykonywania pracy Zawiercie ul. Technologiczna 8

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • WSPARCIE PROCESÓW PRODUKCJI
  • Numer
  • StPr/24/0697
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Technologiczna 8, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Szlifowania, komponentów do klamek i zamków do drzwi, montaż komponentów, kontrola jakości gotowych wyrobów. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie 154 godziny miesiecznie. Praca na trzy zmiany. Miejsce wykonywania pracy Zawiercie ul. Technologiczna 8
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 0.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 154.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 12.08.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 30 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: podstawowe,
      Uprawnienia: dobra organizacja pracy i samodzielność, komunikatywność, rzetelność, uczciwość, sprawność fizyczna, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Inne:
  • [Umiejętność 1] : dobra organizacja pracy

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Celestyna Janik
  • Numer telefonu
  • 577-331-677
  • E-mail