Zabrze,

PRACOWNIK TECHNICZNY

ID: 4180112

Zakres obowiązków: Skuteczna i efektywna praca celem osiągnięcia jak najwyższych standardów w zakresie utrzymania sprawności technicznej budynku hotelu oraz jego wyposażenia i otoczenia. Dbanie o terminowość i jakość wykonywanej pracy. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:- Praca zgodnie z procedurami, standardami celem utrzymania jak najwyższych standardów w zakresie utrzymania budynku hotelu oraz jego wyposażenia,- Realizacja wszystkich wskaźników, procedur, rutyn, polityk, otrzymywanie pozytywnych wyników w zakresie audytów,- Raportowanie do bezpośredniego przełożonego, - Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonegoNa początek umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK TECHNICZNY
  • Numer
  • StPr/24/0899
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 3 Maja 122 a, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Skuteczna i efektywna praca celem osiągnięcia jak najwyższych standardów w zakresie utrzymania sprawności technicznej budynku hotelu oraz jego wyposażenia i otoczenia. Dbanie o terminowość i jakość wykonywanej pracy. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:- Praca zgodnie z procedurami, standardami celem utrzymania jak najwyższych standardów w zakresie utrzymania budynku hotelu oraz jego wyposażenia,- Realizacja wszystkich wskaźników, procedur, rutyn, polityk, otrzymywanie pozytywnych wyników w zakresie audytów,- Raportowanie do bezpośredniego przełożonego, - Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonegoNa początek umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 20.08.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,

  • Inne:
  • wykształcenie zawodowe, umiejętność naprawy usterek: mebli, zamków, okien, drzwi i innych elementów wyposażenia hotelu, umiejętność malowania ścian, usuwania plam, drobnych napraw tynków, umiejętność priorytetyzacji zadań, zarządzania czasem i efektywnego planowania prac, aby minimalizować zakłócenia dla gości, współpraca z innymi działami, takimi jak recepcja czy dział housekeeping, aby szybko i skutecznie rozwiązywać problemy, przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, higieny i konserwacji, zgodnie z polityką hotelu, umiejętność szybkiego reagowania na nagłe awarie lub problemy, które mogą wpłynąć na komfort gości, prowadzenie dokumentacji związanej z konserwacją i naprawami, raportowanie o stanie technicznym obiektu, znajomość zasad działania i konserwacji systemów alarmowych, przeciwpożarowych oraz ewentualna współpraca z serwisami zewnętrznymi, doświadczenie oraz uprawnienia SEP mile widziane

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Hotele Diament S.A.
  • Adres www
  • www.hotelediament.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Samanta Hadrian
  • Numer telefonu
  • 667 113 121
  • E-mail
  • shadrian@hotelediament.pl