Świerczyniec,

PRACOWNIK BUDOWLANY - DEKARZ (PL/UA)

ID: 4179927

Zakres obowiązków: wykonywanie konstrukcji dachowych, prace remontowe, roboty ziemne.*prace na terenie woj. śląskiego, głównie Bojszowy i Bieruń oraz okolice, w przedziale czasowym od 07:00-17:00, po 8h dziennie.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK BUDOWLANY - DEKARZ (PL/UA)
  • Numer
  • StPr/24/1560
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 43-220 Świerczyniec, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • wykonywanie konstrukcji dachowych, prace remontowe, roboty ziemne.*prace na terenie woj. śląskiego, głównie Bojszowy i Bieruń oraz okolice, w przedziale czasowym od 07:00-17:00, po 8h dziennie.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 03.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • robotnik budowlany

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,

  • Inne:
  • wykształcenie bez znaczenia, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej ale nie wymagane - przyjmę osoby do przyuczenia zawodu; umiejętności ogólnobudowlane, zdolności manualne, chęć do pracy, dobra kondycja zdrowotna i sprawność fizyczna. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy - wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Blacha Rafał PROGRESSBUD
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Rafał Blacha
  • Numer telefonu
  • 669 779 968
  • E-mail