Siemianowice Śląskie,

MONTER URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH ELEKTRYCZNYCH

ID: 4179924

Zakres obowiązków: wykonaniem, konserwacją, remontem i naprawą telekomunikacyjnych, posługiwanie się narzędziami mechanicznymi i elektromechanicznymi, przyrządami monterskimi, aparaturą pomiarową (np. mierniki wielkości elektrycznych i optoelektronicznych)

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MONTER URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH ELEKTRYCZNYCH
  • Numer
  • StPr/24/0903
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Władysława Reymonta 2/2, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • wykonaniem, konserwacją, remontem i naprawą telekomunikacyjnych, posługiwanie się narzędziami mechanicznymi i elektromechanicznymi, przyrządami monterskimi, aparaturą pomiarową (np. mierniki wielkości elektrycznych i optoelektronicznych)
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 03.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 1),
        Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,
  • Pożądane:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,

  • Inne:
  • p,Kwalifikacje i umiejętności, uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 KV, prawo jazdy kat. B (samochód dostawczy). Doświadczenie w zawodzie. INNE: pracowitość i zaangażowanie do pracy

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TELNET-SERVICE ROBERT TACZAŁA
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • 604 127 957
  • E-mail