Łaziska Górne,

PRACOWNIK PRODUKCJI-WYTAPIACZ ŻELAZOSTOPÓW

ID: 4179732

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy produkcji żelazostopów - prace przy przygotowaniu i przeprowadzaniu spustów,pomoc w zakresie przygotowania kadzi i wlewnic, załadunek żelazostopów do kontenerów a po przeszkoleniu wykonywanie zadań wytapiacza żelazostopów - spustowegoOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska Górne ul. Cieszyńska 23PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - ndz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK PRODUKCJI-WYTAPIACZ ŻELAZOSTOPÓW
  • Numer
  • StPr/24/0544
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Cieszyńska 23, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Prace pomocnicze przy produkcji żelazostopów - prace przy przygotowaniu i przeprowadzaniu spustów,pomoc w zakresie przygotowania kadzi i wlewnic, załadunek żelazostopów do kontenerów a po przeszkoleniu wykonywanie zadań wytapiacza żelazostopów - spustowegoOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska Górne ul. Cieszyńska 23PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - ndz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • ruch ciągły
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 13.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 720 do 6 600 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • wytapiacz stali, surówki i żelazostopów

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: gimnazjalne,

  • Inne:
  • Wykształcenie min. gimnazjalne. Doświadczenie: na dowolnym stanowisku pracy. Umiejętności: praca w zespole. Inne wymagania: Akceptacja pracy w narażeniu na wysoką temperaturę, dyspozycyjność do pracy w systemie 4-ro brygadowym.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • www.realloys.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Katarzyna Wolańska
  • Numer telefonu
  • 32 325 88 88, 517619622
  • E-mail
  • rekrutacja@realloys.pl