Katowice,

ELEKTRYK

ID: 4179716

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: - Naprawa i konserwacja, remonty podzespołów części elektrycznych w urządzeniach. Praca na wysokości powyżej trzech metrów.- Praca w zorganizowanych brygadach na terenie województwa śląskiego.- Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy oraz powrót.- Godziny pracy: 7:00-15:00 + dyżury w soboty i niedziele (według grafiku).

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ELEKTRYK
  • Numer
  • StPr/24/2334
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Naprawa i konserwacja, remonty podzespołów części elektrycznych w urządzeniach. Praca na wysokości powyżej trzech metrów.- Praca w zorganizowanych brygadach na terenie województwa śląskiego.- Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy oraz powrót.- Godziny pracy: 7:00-15:00 + dyżury w soboty i niedziele (według grafiku).
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 16.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 450 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Zawód:
  • elektryk*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk lub pokrewne,
      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,
  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe elektryk lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka lub podobnym stanowisku. Wymagany brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej trzech metrów. Mile widziane uprawnienia: SEP do 1 kV.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH "PRUT" JAN ZIDEK, KATARZYNA ZIDEK-BOŁDA SPÓŁKA JAWNA
  • Adres www
  • www.prut.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Franciszkańska 41, 40-708 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • BARTOSZ BOŁDA
  • Numer telefonu
  • 502-172-740, 32-252-68-64
  • E-mail
  • udt@prut.pl