Pszczyna,

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - STOLARZ

ID: 4179628

Zakres obowiązków: praca na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu - stolarz.*niepełny wymiar czasu pracy tj.18/20 etatu, praca wg planu lekcji

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - STOLARZ
  • Numer
  • StPr/24/0705
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Zdrojowa 64, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • praca na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu - stolarz.*niepełny wymiar czasu pracy tj.18/20 etatu, praca wg planu lekcji
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 0.900
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 18.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 309,2 do 5 323,5 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Wymagania

  • Pożądane:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat),

  • Inne:
  • Poziom wykształcenia:Zgodnie z:- §6 Rozporządzenia MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz.2102), tj.:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela praktycznej nauki zawodu w technikach, branżowych szkołachI stopnia, branżowych szkołach II stopnia i szkołach policealnych posiada osoba, która:1) ma kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela określone w § 5 lub2) ukończyła pedagogiczne studium techniczne, lub3) legitymuje się świadectwem dojrzałości i dokumentem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w zakresie zawodu, którego będzie nauczała, i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie, którego będzie nauczała, lub4) legitymuje się dyplomem mistrzowskim i tytułem mistrza w zawodzie, którego będzie nauczała, i posiada przygotowanie pedagogiczne.a także- §23.1 w/w Rozporządzenia - kwalifikacje z zakresu resocjalizacji tj.:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkołach w okręgowych ośrodkach wychowawczych, zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich posiada osoba, która ma kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły określone w § 3, § 5, § 6 lub § 12 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz ust. 2 pkt 1 i ukończyła:1) jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku pedagogika specjalna lub kierunku, na którym jest realizowane wyłącznie kształcenie przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela, w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej lub2) studia pierwszego i drugiego stopnia prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej na kierunku innym niż pedagogika specjalna, lub studia drugiego stopnia prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku pedagogika specjalna, napodstawie § 39 ust. 2 pkt 2 i ust. 3 pkt 2 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów, w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, lub4) studia podyplomowe w zakresie resocjalizacji, lub5) studia prowadzone zgodnie z przepisami obowiązującymi przed dniem 3 sierpnia 2019 r. w zakresie resocjalizacji, lub6) zakład kształcenia nauczycieli w specjalności resocjalizacja, lub7) kurs kwalifikacyjny w zakresie resocjalizacji.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Pszczynie Łące
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • E-mail
  • rekrutacja@pszczyna.oow.gov.pl