Lubliniec,

FILMOWIEC

ID: 4179521

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: - Tworzenie krótkich form filmowych od A do Z, przygotowywanie, planowanie, filmowanie, montaż i publikacja.- Zarządzanie sprzętem filmowym: konserwacja, sugerowanie zakupu nowego sprzętu, sprzedaż starych urządzeń.- Współpraca z działem marketingu oraz naszymi ekspertami produktowymi w celu tworzenia treści wideo. Oferujemy: - Dużą autonomię w sposobie realizacji projektów,- Elastyczne godziny pracy: ilość projektów zależy od Ciebie- możesz pracować na pełen etat lub realizować kilka projektów miesięcznie.-Stawka godzinowa do negocjacji, w zależności od doświadczenia.- Dostęp do profesjonalnego sprzętu filmowego i oprogramowania Adobe Creative Cloud.- Subskrypcje do różnych bibliotek ze stockami.- Własną dobrze zorganizowaną dużą przestrzeń studyjną, dostępny warsztat i magazyn sprzętu oraz samochód dostawczy.- Możliwość udziału w płatnych szkoleniach i kursach filmowych na koszt firmy.- Długoterminową współpracę i możliwość rozwoju w ramach naszej firmy.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • FILMOWIEC
  • Numer
  • StPr/24/0597
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Młyńska 27, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Tworzenie krótkich form filmowych od A do Z, przygotowywanie, planowanie, filmowanie, montaż i publikacja.- Zarządzanie sprzętem filmowym: konserwacja, sugerowanie zakupu nowego sprzętu, sprzedaż starych urządzeń.- Współpraca z działem marketingu oraz naszymi ekspertami produktowymi w celu tworzenia treści wideo. Oferujemy: - Dużą autonomię w sposobie realizacji projektów,- Elastyczne godziny pracy: ilość projektów zależy od Ciebie- możesz pracować na pełen etat lub realizować kilka projektów miesięcznie.-Stawka godzinowa do negocjacji, w zależności od doświadczenia.- Dostęp do profesjonalnego sprzętu filmowego i oprogramowania Adobe Creative Cloud.- Subskrypcje do różnych bibliotek ze stockami.- Własną dobrze zorganizowaną dużą przestrzeń studyjną, dostępny warsztat i magazyn sprzętu oraz samochód dostawczy.- Możliwość udziału w płatnych szkoleniach i kursach filmowych na koszt firmy.- Długoterminową współpracę i możliwość rozwoju w ramach naszej firmy.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 19.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • realizator filmu wideo (wideofilmowiec)

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,

  • Inne:
  • Minimum średnie doświadczenie w produkcji filmowej.Umiejętność kompleksowej realizacji projektów filmowych.Znajomość Adobe Creative Cloud.Prawo jazdy kat. B.Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym byłby plusem.Komunikatywność, zorganizowanie, niezależność i przedsiębiorczość.Dokładność i dbałość o detale.Gotowość do pracy stacjonarnej w naszym biurze.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • "OTTIMO SYSTEMS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Barbara Sojka
  • Numer telefonu
  • 34 356 48 15
  • E-mail
  • rekrutacja@ottimo.pl