Tychy,

SPAWACZ

ID: 4179501

Zakres obowiązków: Spawanie elementów ze stali nierdzewnej oraz czarnej; dbanie o należytą jakość spawanych elementów.*praca w systemie 1-zmianowym: 06:00-14:00.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SPAWACZ
  • Numer
  • StPr/24/1652
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Objazdowa 32, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Spawanie elementów ze stali nierdzewnej oraz czarnej; dbanie o należytą jakość spawanych elementów.*praca w systemie 1-zmianowym: 06:00-14:00.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 23.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 100 do 7 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • spawacz

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: umiejętność spawania MIG-MAG, spawacz metodą TIG, Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy ,
  • Inne:
  • Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy jako spawacz, umiejętność spawania metodą TIG, MIG, MAG, umiejętność czytania rysunku technicznego, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina, odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość, mile widziana umiejętność spawania innymi metodami.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA AGNIESZKA KĄDZIELA
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Piotr Zachaj
  • Numer telefonu
  • 606 621 094
  • E-mail
  • a.tokarz@gptruck.pl