Rybnik,

OPIEKUN MEDYCZNY W DOMU CHOREGO

ID: 4179419

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku opiekuna medycznego w Rybniku, w domu podopiecznego. Wymagane wykształcenie minimum średnie lub policealne w kierunku: opiekun medyczny oraz co najmniej 3-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca na terenie Rybnika w godzinach 8:00-17:00, na podstawie umowy zlecenia. Kontakt z pracodawcą osobisty oraz telefoniczny.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • OPIEKUN MEDYCZNY W DOMU CHOREGO
  • Numer
  • StPr/24/1885
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Praca na stanowisku opiekuna medycznego w Rybniku, w domu podopiecznego. Wymagane wykształcenie minimum średnie lub policealne w kierunku: opiekun medyczny oraz co najmniej 3-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca na terenie Rybnika w godzinach 8:00-17:00, na podstawie umowy zlecenia. Kontakt z pracodawcą osobisty oraz telefoniczny.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 23.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 40 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • opiekunka domowa

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Opiekun medyczny*,
      Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,

  • Inne:
  • doświadczenie na stanowisku pielęgniarki

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ŚLĄSKI ODDIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA ODDZIAŁ REJONOWY PCK W RYBNIKU
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Bolesława Chrobrego 16, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Janusz Socha
  • Numer telefonu
  • 32 4222563
  • E-mail
  • pckrybnik@o2.pl