Zabrze,

PIELĘGNIARKA

ID: 4179298

Zakres obowiązków: Opieka medyczna nad wychowankami z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnościami, udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych przypadkach, zachorowaniach, urazach i zatruciach, czynności pielęgnacyjne osób z niepełnosprawnościami, współpraca z lekarzami zatrudnionymi w CEiR, współpraca z nauczycielami podczas zajęć dydaktycznych, pomoc w czynnościach dnia codziennego osobom z niepełnosprawnościami

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PIELĘGNIARKA
  • Numer
  • StPr/24/1022
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Wyciska 5, 41-806 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Opieka medyczna nad wychowankami z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnościami, udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych przypadkach, zachorowaniach, urazach i zatruciach, czynności pielęgnacyjne osób z niepełnosprawnościami, współpraca z lekarzami zatrudnionymi w CEiR, współpraca z nauczycielami podczas zajęć dydaktycznych, pomoc w czynnościach dnia codziennego osobom z niepełnosprawnościami
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 24.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 7 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pielęgniarka

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 1),
      Wykształcenia: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarka ,

  • Inne:
  • wykształcenie min. średnie zawodowe - pielęgniarka dyplomowana, prawo do wykonywania zawodu, wymagane doświadczenie w zawodzie, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi, umiejętność pracy w grupie, umiejętności interpersonalne, dobra komunikacja

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ZABRZAŃSKIE TOWARZYSTWO RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ DZIECI SPECJALNEJ TROSKI W ZABRZU
  • Adres www
  • www.ztr.zabrze.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • 32 271 43 52
  • E-mail
  • sekretariat.ceir.zabrze@op.pl