Tychy,

PIEKARZ

ID: 4179258

Zakres obowiązków: Przygotowanie ciasta wg opracowanych receptur; wyrabianie, formowanie chleba oraz innych pieczyw; kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych; utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy, dbałość o sprzęt i narzędzia pracy; zachowanie wszelkich norm higienicznych i sanitarnych; praca zgodnie z harmonogramem produkcji i w wyznaczonych terminach.* praca w systemie równoważnym, 1-zmianowym w godz. 20:00-04:00, również w dni wolne

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PIEKARZ
  • Numer
  • StPr/24/1698
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Główna 29, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Przygotowanie ciasta wg opracowanych receptur; wyrabianie, formowanie chleba oraz innych pieczyw; kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych; utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy, dbałość o sprzęt i narzędzia pracy; zachowanie wszelkich norm higienicznych i sanitarnych; praca zgodnie z harmonogramem produkcji i w wyznaczonych terminach.* praca w systemie równoważnym, 1-zmianowym w godz. 20:00-04:00, również w dni wolne
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 25.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 000 do 6 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • piekarz*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne,
      Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • Inne:
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie w zawodzie, dobra organizacja pracy

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • SPÓŁDZIELNIA USŁUGOWO-HANDLOWA "JEDNOŚĆ"
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Macierzyńskiego 11, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Magdalena Białota
  • Numer telefonu
  • 691 230 463
  • E-mail
  • sekretariat@jednosc-bierun.pl