Katowice,

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

ID: 4179247

Zakres obowiązków: - Praca z dziećmi w wieku 3-7 lat. Prowadzenie zajęć dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawczych w grupie 25 osobowej.- Praca na dwie zmiany w godzinach: 7:00-17:00 - zgodnie z planem zajęć, do ustalenia z pracodawcą.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
  • Numer
  • StPr/24/2414
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Kormoranów 22, 40-521 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Praca z dziećmi w wieku 3-7 lat. Prowadzenie zajęć dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawczych w grupie 25 osobowej.- Praca na dwie zmiany w godzinach: 7:00-17:00 - zgodnie z planem zajęć, do ustalenia z pracodawcą.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • dwie zmiany
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 25.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 908 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • nauczyciel przedszkola

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika / edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne,
      Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, obsługa komputera - pakiet programów office, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, punktualność, kreatywność,
  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjat: pedagogika / edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie zawodowe: mile widziane, ale niekoniecznie. Wymagane uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne, pełne kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego / edukacji wczesnoszkolnej. Wymagane umiejętności: komunikatywność, umiejętność pracy z dziećmi, kreatywność.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 92 IM.WANDY CHOTOMSKIEJ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 40-521 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Agnieszka Krowicka
  • Numer telefonu
  • 32-251-63-60
  • E-mail
  • mp92@interia.eu