Bystra,

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZAUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA 1/2 ETATU

ID: 4179233

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Wspomaganie dziecka z Autyzmem (4-letniego)Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-13.00 od pon. do pt. Praca 20 godzin w tygodniu w ramach 1/2 etatu.Umowa o pracę na czas próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia..

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZAUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA 1/2 ETATU
  • Numer
  • StPr/24/1412
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Klimczoka 80, 43-360 Bystra, powiat: bielski, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Wspomaganie dziecka z Autyzmem (4-letniego)Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-13.00 od pon. do pt. Praca 20 godzin w tygodniu w ramach 1/2 etatu.Umowa o pracę na czas próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia..
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 0.500
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 20.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 80.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 3 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali nauczyciele pracujący z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,
      Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Studia podyplomowe - pedagogika specjalna - edukacja i wspomaganie osób z autyzmem i zespołem aspergera,
  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studia podyplomowe edukacja i wspomaganie osób ze spektrum autyzmu, przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie nie jest wymagane.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • KATARZYNA GUZIK PRZEDSZKOLE DOMEK RADOSNYCH BIEDRONEK
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Katarzyna Guzik
  • Numer telefonu
  • 518 256 288
  • E-mail